USB-хаб Hoco HB25
Відео 1Фото 7 |
Hoco HB25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB25
Усі ціни 76 →USB HUB HOCO HB25 Easy mix 4 in1 (USB to USB 3.0+USB 2.0*3) | 399 грн. |
Hoco HB25 Easy mix 4-in-1 Hub Black | 349 грн. |
Hoco HB25 Easy mix 4-in-1 converter(Type-C to USB3.0+USB2.0*3) Black 69314 | 319 грн. |
USB-хаб Hoco HB-25 Black | 205 грн. |
HUB адаптер HOCO USB Easy mix HB25 USB3.0, 3USB2.0, чорний | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →