USB-хаб Hoco HB26
Відео 1Фото 12 |
Hoco HB26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB26
Усі ціни 18 →USB HUB HOCO HB26 4 in 1(USB to USB 3.0+USB 2.0*3) | 399 грн. |
Hoco HB26 4-in-1 USB3.0 3xUSB2.0 Silver | 299 грн. |
Hoco HB26 4 in 1 (Type-A to 1хUSB3.0 + 3хUSB2.0) Metal Gray 376850092 | 299 грн. |
USB-hub хаб адаптер перехідник 4-в-1 HOCO HB26 Сірий | 389 грн. |
Hoco HB26 4-in-1 USB3.0 3xUSB2.0 Metal Grey | 229 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →