Свердловинний насос Speroni SPM 70-16
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni SPM 70-16
Насос свердловинний SPERONI SPM 70-16 (комплект) (31.KIT.007203269) 31.KIT | 19 104 грн. |
Speroni SP 70-16 | 15 991 грн. |
Скважинный насос Speroni SPM 70-16 | 18 653 грн. |
Speroni Погружной скважинный насос Speroni SPM 70-16 | 18 234 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель SP/TR 70-16 — оснащена трифазним двигуном
Модификації Speroni SPM 70-16
Ціни на Speroni SPM 70-16 |
---|---|---|---|---|
Speroni SPM 200-06 | від 18 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni SPM 50-07 | від 9 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 100-07 | від 15 991 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni SPM 400-08 | від 23 659 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 200-08 | від 16 394 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 70-08 | від 15 803 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni SPM 100-09 | від 15 588 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni SPM 140-10 | від 15 846 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 50-10 | від 11 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni SP/TR 400-11 | від 28 885 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni SPM 70-11 | від 15 733 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni SPM 70-16 | від 15 991 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 200-13 | від 20 895 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni SPM 140-14 | від 18 087 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 50-14 | від 14 969 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni SPM 100-14 | від 15 991 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SP/TR 400-15 | від 35 996 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SP 200-17 | від 26 134 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni SP/TR 200-17 | від 27 189 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni SPM 100-18 | від 18 087 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 140-20 | від 22 767 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni SPM 50-20 | від 15 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 70-21 | від 18 087 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SP 200-23 | від 32 221 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni SP/TR 200-23 | від 34 710 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni SP/TR 140-27 | від 28 860 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SPM 100-27 | від 22 911 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni SPM 70-32 | від 23 243 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni SP/TR 140-36 | від 36 694 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SP/TR 100-35 | від 30 017 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →