Свердловинний насос Optima 4SD 10/18
Відео 1Фото 2 |
Optima 4SD 10/18 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SD 10/18
Усі ціни 19 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 4SD10/18 3000Вт | 13 878 грн. |
Насос свердловиний Optima 4SD10/18 3 кВт 109м 3-фазний (2 частини) 1710130 | 13 878 грн. |
Насос скважинный Optima 4SD10/18 3,0 кВт 109м 3-х фазный | 13 827 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 4SD10/18 3,0 кВт 109м | 13 878 грн. |
Optima 4SD10/18 | 13 878 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SD 10/18
Ціни на Optima 4SD 10/18 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SD 4/14 | від 7 628 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 4SD 6/16 | від 9 373 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SD 10/18 | від 12 768 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SD 4/18 | від 9 137 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/20 | від 13 024 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SD 6/20 | від 10 911 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SD 10/23 | від 14 677 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 4SD 4/22 | від 10 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/28 | від 15 796 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4SD 10/28 | від 19 793 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 4SD 6/28 | від 13 997 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/36 | від 20 407 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →