Шведська стінка SportBaby Baby 6-220 (SB-B6-220)
SportBaby Baby 6-220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportBaby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportBaby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportBaby Baby 6-220
Інший тренажер Гладіаторська сітка Sportbaby (Baby 6-220) | 2 700 грн. |
Прочий тренажер Гладиаторская сетка Sportbaby (Baby 6-220) | 2 700 грн. |
Гладіаторська сітка Sportbaby Baby-6 220 см Бук Baby 6-220 | 2 700 грн. |
Гладиаторская сетка SportBaby Baby 6-220 | 2 570 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →