Шведська стінка SportBaby Baby 6-240 (SB-B6-240)
SportBaby Baby 6-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportBaby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportBaby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportBaby Baby 6-240
Інший тренажер Гладіаторська сітка Sportbaby (Baby 6-240) | 2 850 грн. |
Прочий тренажер Гладиаторская сетка Sportbaby (Baby 6-240) | 2 850 грн. |
Гладіаторська сітка Sportbaby Baby-6 240 см Бук Baby 6- 240 | 2 850 грн. |
Гладиаторская сетка SportBaby Baby 6- 240 | 2 710 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →