Поверхневий насос Sprut MRS-S4
Sprut MRS-S4 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut MRS-S4
Усі ціни 7 →Насос поверхностный SPRUT MRS-S4 | 6 236 грн. |
Sprut Насос центробежный самовсасывающий Sprut MRS-S4 (0019) | 5 756 грн. |
Поверхневий електронасос Sprut MRS-S 4 | 6 091 грн. |
Поверхневий багатоступінчастий насос SPRUT MRS-S 4 | 6 059 грн. |
Поверхневий насос MRS-S4 ТМ "Sprut" потужність 950 Вт: напір 40 м продукти | 6 396 грн. |
Поверхневий насос Sprut MRS-S4, Hmax 40 м, Qmax 90 л/хв, 950 Вт | 6 366 грн. |
Насос поверхневий Sprut MRS-S 4 | 5 197 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Sprut MRS-S4:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель MRS3-S4/AISI316 — оснащена валом з нержавіючої сталі AISI316
Модификації Sprut MRS-S4
Ціни на Sprut MRS-S4 |
---|---|---|---|---|
Sprut MRS-S3 | від 4 413 грн. | 6 пропозицій | ||
Sprut MRS-S4 | від 5 197 грн. | 7 пропозицій | ||
Sprut MRS-S5 | від 7 286 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →