Акустична гітара Stagg SA20D
Stagg SA20D
Тип:акустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:липа
Бридж:клен
Нижня дека:липа
Гриф:нато, 20 ладів(у)
Обичайка:липа
Накладка грифа:клен
Всі характеристики
Характеристики SA20D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stagg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stagg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stagg SA20D
Акустическая гитара Stagg SA20D SNB | 3 990 грн. |
Акустическая гитара Stagg SA20D BLUE | 3 990 грн. |
Акустическая гитара Stagg SA20D RED | 3 990 грн. |
Акустическая гитара Stagg SA20D NAT | 3 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →