Струни DAddario Phosphor Bronze 12-53 (EJ16)
Відео 16 |
DAddario Phosphor Bronze 12-53 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Phosphor Bronze 12-53
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ16 Phosphor Bronze Light Acoustic | 408 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ16 PHOSPHOR BRONZE REGULAR LIGHT (12-53) | 413 грн. |
DAddario EJ16 Phosphor Bronze Light (12-53) | 413 грн. |
Струни DAddario EJ16 Phosphor Bronze 12-53 Light | 499 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ16 PHOSPHOR BRONZE REGULAR LIGHT | 424 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →