Акустична гітара Harley Benton D-120
Відео 20Фото 4 |
Harley Benton D-120
Тип:акустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:ялина
Бридж:roseacer
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:roseacer
Всі характеристики
Характеристики D-120
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harley Benton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harley Benton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harley Benton D-120
Акустична гітара Harley Benton D-120VS | 5 999 грн. |
Акустична гітара Harley Benton D-120TB | 5 999 грн. |
Акустична гітара Harley Benton D-120BK | 5 999 грн. |
Акустична гітара Harley Benton D-120NT | 5 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →