Компресор Stal KST-24 24 л (69405)
Відео 1Фото 3 |
Stal KST-24 24 л50 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Купити Stal KST-24 24 л
Усі ціни 19 →Компресор Сталь КСТ-24 1500 Вт 69405 | 4 599 грн. |
Компрессор Сталь КСТ-24 | 4 573 грн. |
Компресор СТАЛЬ КСТ-24 (69405) | 6 343 грн. |
СТАЛЬ КСТ-24 | 4 451 грн. |
Компрессор СТАЛЬ КСТ-24 (69405) 69405 | 4 788 грн. |
Попри знайому нашим вухам назва марки «Сталь», компресор KST-24 має китайську «породу» і, відверто кажучи, якістю збірки не вирізняється. Зате він є одним з найбільш доступних вхідних квитків на арену обладнання для подачі стисненого повітря.
Побутовий формат
Модель належить до класу масляних одноциліндрових компресорів побутового призначення. До її послуг звертаються при необхідності періодичного короткострокового використання стисненого повітря. Компресор впорається з продувкою, підкачкою автомобільних коліс, зможе забезпечити роботу усілякого пневмоінструменту. З міркувань безпеки прямий привод компресора знаходиться «під прикриттям» пластикового короба.
Базова продуктивність
Компактний блок стиснення повітря агрегата складається з одного циліндра. Він видає 190 л/хв повітряного аерозолю з тиском до 8 бар. В моделі передбачається типовий для такої продуктивності горизонтальний ресивер на 24 літри, до якого знизу кріпляться два колеса та опора. Коліщатка найчастіше доводиться допрацьовувати власноруч, оскільки «рідні» фіксатори погано утримують їх в пазах.
Нескладне застосування
Дешевизна компресора помітна неозброєним оком: на його металевих вузлах часто зустрічаються задирки, а пластикові деталі мають аж ніяк не найкращу якість виготовлення. Втім, з покладеними завданнями щодо подачі стисненого повітря Stal KST-24 справляється належним чином. Але тільки в розрізі нескладних сценаріїв побутового застосування.
- Модель KST-24 - об'єм ресивера 24 л
- Модель KST-50 - об'єм ресивера 50 л
Модификації Stal KST-24
Ціни на Stal KST-24 |
---|---|---|---|---|
Stal KST-24 24 л | від 4 100 грн. | 20 пропозицій | ||
Stal KST-50 50 л | від 5 737 грн. | 18 пропозицій |