Компресор Einhell TC-AC 190/24/8 24 л (4007325)
Відео 2 |
Einhell TC-AC 190/24/8 24 л50 л |
|
Півторакіловатний компресор з ресивером на 24 літри. Як і інша техніка марки Einhell, позиціонується виробником як обладнання для домашньої майстерні, за допомогою якого слід вирішувати прості завдання. Робочого тиску в 8 бар вистачає, щоб підкачувати колеса авто або живити стисненим повітрям не надто «ненажерливі» побутові пневмоінструменти. Продуктивність компресора Einhell TC-AC 190/24/8 (тобто вихід стисненого повітря в пневмошлангу, що веде до споживачів) залежить від вихідного тиску, відрегульованого за допомогою редуктора. Наприклад, при 7 барах можна розраховувати на ефективну продуктивність 55 л/хв, а при 4 барах - 75 л/хв. Необхідно врахувати цю особливість при покупці компресора Einhell, враховуючи характеристики вашого пневмоінструменту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell TC-AC 190/24/8 24 л
Поршневий компресор масляний 24 л Einhell TC-AC 190/24/8 (4007325) 4007325 | 5 250 грн. |
Компресор Einhell TC-AC 190/24/8 | 5 250 грн. |
Компресор Einhell TC-AC 190/24/8 24 л220 В | 4 699 грн. |
Компресор Einhell TC-AC 190/24/8 | 4 849 грн. |
Компресор Einhell TC-AC 190/24/8 | 4 854 грн. |
Модификації Einhell TC-AC 190/24/8
Ціни на Einhell TC-AC 190/24/8 |
---|---|---|---|---|
Einhell TC-AC 190/24/8 24 л | від 4 699 грн. | 5 пропозицій | ||
Einhell TC-AC 190/50/8 50 л | від 6 998 грн. | 19 пропозицій |