Лазерний нівелір Stal LLD 360-4 ZL (108098)
Фото 7 |
Stal LLD 360-4 ZL 2 вертикалі4 вертикалі |
|
Лазерний рівень для побудови площин та відбиття точкових проекцій. Оснащений лазерними модулями, які випромінюють промені зеленого кольору (вони краще помітні при яскравому освітленні, ніж червоні). Нівелір Stal LLD 360-4 ZL може «малювати» дві вертикальні проекції, одну горизонтальну та одну точкову (надир). Дальність дії становить 10 м (при використанні спеціального приймача, який потрібно купити окремо, дальність сягає 30 м). Нівелір має поворотну основу на трьох ніжках (трегер), що дозволяє точно виставити горизонт і направити прилад у будь-який бік. До інструменту додаються пластиковий кейс із ременем, спеціальні окуляри для зелених лазерів, комплект батарейок та блок живлення, за допомогою якого нівелір може працювати від побутової електричної мережі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Купити Stal LLD 360-4 ZL
Усі ціни 7 →Нивелир Сталь ЛЛД-360-4 3Л | 2 056 грн. |
Нівелір Сталь ЛЛД-360-4 3Л (108098) | 2 019 грн. |
Нивелир Сталь ллд-360-4 3л | 2 038 грн. |
Рівень лазерний Сталь ЛЛД-360-4 ЗЛ (Зелений промінь) 108098 | 2 065 грн. |
Лазерний нівелір СТАЛЬ ЛЛД-360-4 3Л | 1 836 грн. |
Сталь ЛЛД-360-4 3Л ЛЛД-360-43Л | 2 075 грн. |
Нівелір лазерний СТАЛЬ ЛЛД-360-4 3Л (BP108098) | 2 076 грн. |
Модификації Stal LLD 360-4 ZL
Ціни на Stal LLD 360-4 ZL |
---|---|---|---|---|
Stal LLD 360-4 ZL | від 1 836 грн. | 8 пропозицій | ||
Stal LLD 360-6 ZL | від 2 779 грн. | 8 пропозицій |