Лазерний нівелір Bosch GLL 3-15 X Professional 0601063M00
Відео 11Фото 6 |
Bosch GLL 3-15 X Professional 0601063M00 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLL 3-15 X Professional 0601063M00
Усі ціни 39 →Линейный лазерный нивелир Bosch GLL 3-15 X Professional 0601063M00 | 5 599 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-15 X Professional 0601063M00 | 6 899 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GLL 3-15X 0601063M00 | 6 899 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-15X Professional 0601063M00 | 6 899 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-15 X Professional (15 м) (0601063M00) 0601063 | 6 899 грн. |
Класний нівелір. Зручний для швидкого монтажу. Класні ніжки для нерівних поверхонь. На 10-15 метрах працює чудово. Складання - у мене - Китай. загальна якість інструменту немає Юрий: користуюся Bosch GLL 3-15 X Professional 0601063M00 менше місяця |
Точний будівельний лазерний нівелір
Bosch GLL 3-15 X Professional бере не стільки функціоналом (нічого «зайвого» в ньому немає), скільки загальною якістю виконання і точністю роботи. Він вміє будувати площини (дві вертикальні проєкції і одну горизонтальну) і точку для точного позиціювання приладу. Вбудована маятникова система самостійно вирівнює прилад в горизонтальній площині (до 3°). На поворотній підставі є бульбашковий рівень, необхідний для точного регулювання в потрібній площині. Калібрування зберігається навіть при невеликих ударах і падіннях. Завдяки такій конструкції відхилення променя не перевищує 0.2 мм/м (дуже хороший показник, точнішими серед лазерних нівелірів є тільки ротаційні пристрої).
Просто, надійно і зрозуміло
У професійних нівелірів Bosch завжди дуже просте й інтуїтивно зрозуміле управління. Дана модель — не виняток. Вона легко настроюється і пристосовується до будь-якої роботи. Від чотирьох акумуляторів АА прилад може пропрацювати автономно від 10 до 24 годин (залежно від кількості одночасних проєкцій). Для збільшення терміну автономної роботи прилад оснащений функцією автовимкнення (після 30 хвилин простою лазери автоматично вимикаються). Пристрій поставляється разом з якісним кейсом, всередині якого нівелір захищений від пошкоджень і ударів при перенесенні.
Лазерний нівелір для професійних будівельників
Нівелір Bosch GLL 3-15 X Professional — це, безсумнівно, професійна техніка. Причому «п'ятизіркова» — її позитивно оцінюють більшість майстрів, які використовували модель в роботі. Та й ціна не захмарна (в межах $200). Для дому такий інструмент навряд чи потрібен (для простих завдань можна купити хороший лазерний нівелір у два рази дешевше), а ось професійним будівельникам скупитися й економити не варто.