Кухонний ніж BergHOFF Leo Balance 3950515
BergHOFF Leo Balance 3950515 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950515
Нож Berghoff Leo Balance 8,5 см 3950515 | 329 грн. |
Ніж овочевий BergHOFF Leo Balance 8.5 см (3950515) | 329 грн. |
Ніж для чищення овочів з чохлом BergHOFF Leo Balance 8,5см 3950515 | 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →