Кухонний ніж Gusto GT-4001-5
Gusto GT-4001-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4001-5
Усі ціни 9 →Кухонный нож Gusto Classic для овощей 8,8 см GT-4001-5 (100169) 100169 | 185 грн. |
Gusto GT-4001-5 | 129 грн. |
Gusto GT-4001-5 Classic 8.8 см GT-4001-5Classic8.8см | 125 грн. |
Ніж для овочів Gusto Classic GT-4001-5 8.8 см (BP100169) | 135 грн. |
Ніж для овочів Gusto Classic GT-4001-5 8,8 см | 195 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →