Кувалда Stanley FatMax FMHT1-56006
Відео 1Фото 11 |
Stanley FatMax FMHT1-56006 1.361 кг1.814 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT1-56006
Мини-кувалда Stanley FatMax с весом головки 1361 г FMHT1-56006 | 1 400 грн. |
Міні-кувалда Stanley FatMax з вагою головки 1361 г FMHT1-56006 | 1 422 грн. |
Кувалда мини Stanley "FatMax" 1361г (FMHT1-56006) | 1 423 грн. |
Міні-кувалда Stanley FatMax 28см (FMHT1-56006) FMHT1-56006 | 1 422 грн. |
Відеоогляди
Модификації Stanley FatMax FMHT1-56006
Ціни на Stanley FatMax FMHT1-56006 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT1-56006 | від 1 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Stanley FatMax FMHT1-56008 | від 1 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →