Рівень Stanley FatMax 0-43-636
Фото 5 |
Stanley FatMax 0-43-636 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 0-43-636
Усі ціни 17 →STANLEY 0-43-636 | 1 826 грн. |
Рівень будівельний Stanley FatMax 0-43-636 бульбашковий 900 мм | 1 797 грн. |
Рівень Stanley FatMax XTREME, довжина 900 мм 0-43-636 | 1 826 грн. |
Уровень Stanley FatMax Xtreme 3 капсулы 900 мм (0-43-636) | 1 826 грн. |
Рівень FatMax® XTREME ™ алюмінієвий довжиною 900 мм з трьома капсулами STA | 1 826 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 0-43-636
Ціни на Stanley FatMax 0-43-636 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 0-43-624 | від 1 498 грн. | 18 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-636 | від 1 797 грн. | 17 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-648 | від 1 250 грн. | 23 пропозиції | ||
Stanley FatMax 0-43-672 | від 1 307 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley FatMax 0-43-681 | від 3 116 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →