Болгарка Stanley FatMax SFMCG400B
Відео 1Фото 7 |
Stanley FatMax SFMCG400B акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Модель SFMCG700B поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі SFMCG700M2K два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax SFMCG400B
Усі ціни 15 →Угловая шлифмашина аккумуляторная Stanley (SFMCG400B) - без аккумулятора и | 3 444 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCG400B | 3 444 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна - болгарка акумуляторна STANLEY FATMAX SFMC | 3 444 грн. |
Шлифмашина угловая - болгарка аккумуляторная STANLEY FATMAX SFMCG400B | 3 444 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Stanley FATMAX SFMCG400B | 3 443 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley FatMax SFMCG400B
Ціни на Stanley FatMax SFMCG400B |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCG400B | від 3 443 грн. | 15 пропозицій | ||
Stanley FatMax SFMCG400M2K | від 10 120 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →