Ексцентрикова шліфмашина Stanley FatMax SFMCW220D1S
Відео 1Фото 8 |
Stanley FatMax SFMCW220D1S акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax SFMCW220D1S
Усі ціни 7 →Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна STANLEY FatMax SFMCW220D1S | 6 686 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна безщіткова STANLEY FATMAX SFMCW220D1 | 6 686 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна STANLEY FatMax 18В (комплект) (SFMCW | 6 686 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна Stanley FatMax SFMCW220D1S | 6 685 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна безщіткова STANLEY FATMAX SFMCW220D1 | 6 686 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна безщіткова STANLEY FATMAX SFMCW220D1 | 6 686 грн. |
Відеоогляди
Модификації Stanley FatMax SFMCW220D1S
Ціни на Stanley FatMax SFMCW220D1S |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCW220D1S | від 6 685 грн. | 7 пропозицій | ||
Stanley FatMax SFMCW220B | від 3 119 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →