Болгарка Haisser GA-212BC
Фото 3 |
Haisser GA-212BC |
|
Модель GA-212BC поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser GA-212BC
Усі ціни 13 →Угловая шлифмашина аккумуляторная Haisser GA-212BC (122140) - без аккумуля | 3 098 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Haisser GA-212BC | 3 363 грн. |
Шлифовальная машина HAISSER GA-212BC 18В, 125мм, безщеточная (без АКБ и ЗУ | 3 085 грн. |
Шліфувальна машина HAISSER GA-212BC 18В, 125мм, безщіткова (без АКБ та ЗП) | 3 371 грн. |
Haisser GA-212BC | 3 129 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →