Будівельний фен Stark HG-2002D
Відео 2Фото 10 |
Stark HG-2002D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark HG-2002D
Усі ціни 16 →Фен технічний Stark HG-2002D (170021045) 170021045 | 964 грн. |
Теpмовоздуходувка Stark HG-2002D (170021045) | 964 грн. |
Будівельний фен Stark HG-2002D (170021045) | 1 135 грн. |
Строительный фен Stark HG-2002D (170021045) 170021045 | 963 грн. |
Будівельний фен Stark HG-2002D (170021045) 170021045 | 963 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →