Будівельний фен Stark HG-2002RD (170021046)
Відео 1Фото 7 |
Stark HG-2002RD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark HG-2002RD
Усі ціни 24 →Теpмовоздуходувка Stark HG-2002RD (170021046) | 1 222 грн. |
Технический фен Stark Hg 2002RD (170021046) | 1 223 грн. |
Будівельний фен Stark HG-2002RD (170021046) | 1 434 грн. |
Строительный фен Stark HG-2002RD (170021046) 170021046 | 1 163 грн. |
Фен промисловий Stark HG-2002RD (170021046) 170021046 | 1 222 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості будівельного фена Stark HG-2002RD:
- Довжина кабелю 2 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →