Відбійний молоток Stark RH 1300 DB (140060030)
Stark RH 1300 DB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark RH 1300 DB
Усі ціни 14 →Молоток відбійний Stark RH 1300DB Profi 59918 | 5 147 грн. |
Отбойный молоток Stark RH 1300 DB Profi (140060030) | 5 147 грн. |
Відбійний молоток Stark RH 1300DB Profi (140060030) | 5 146 грн. |
Отбойный молоток Stark RH 1300DB Profi (140060030) 140060030 | 5 146 грн. |
Відбійний молоток STARK RH-1300 DB (140060030) | 5 146 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →