Перфоратор Stark RH 850 Profi (140850010)
Фото 6 |
Невеликий трирежимний перфоратор, що працює від мережі. Може працювати в режимі свердління, свердління з ударом та довбання. Інструмент оснащений електромотором потужністю 850 Вт та ударним механізмом з енергією 2.7 Дж. Такі характеристики дозволяють за допомогою перфоратора Stark RH 850 Profi робити отвори в деревині (діаметром до 30 мм), кольорових металах та сталі (до 13 мм), а також цеглині та бетоні. (До 26 мм). Інструмент оснащений патроном SDS+. Перфоратор поставляється у пластиковому кейсі. До нього додаються додаткова рукоятка та обмежувач, що дозволяє робити серії однакових отворів заданої глибини.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Купити Stark RH 850 Profi
Усі ціни 24 →Перфоратор Stark RH-850 Profi (140850010) 140850010 | 2 099 грн. |
Перфоратор Stark RH-850 Profi (140850010) 87651 | 2 380 грн. |
Пеpфоpатоp Stark RH-850 Profi (140850010) | 2 190 грн. |
Перфоратор Stark Rh 850 Profi | 2 191 грн. |
Перфоратор STARK PROFI SDS-Plus RH-850 (140850010) | 2 190 грн. |