Стрем'янка Stark SALT404 Pro 75 см
Фото 4 |
Stark SALT404 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALT404 Pro 75 см
Усі ціни 17 →Стремянка Stark SALT404 Pro (528140101) | 2 490 грн. |
Лестница Stark SALT 404 PRO Yellow (528140101) 528140101 | 2 380 грн. |
Драбина Stark SALT 404 PRO Yellow (528140101) 528140101 | 2 490 грн. |
Stark Драбина Stark SALT 404 PRO Yellow (528140101) 528140101 | 2 490 грн. |
Драбина алюмінієва Stark SALT 404 PRO Жовта (528140101) | 2 490 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Stark SALT404 Pro
Ціни на Stark SALT404 Pro |
---|---|---|---|---|
Stark SALT404 Pro 75 см | від 1 958 грн. | 17 пропозицій | ||
Stark SALT505 Pro 97 см | від 2 336 грн. | 16 пропозицій | ||
Stark SALT506 Pro 119 см | від 2 668 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →