Стрем'янка Stark SDHR406 123 см (525260204)
Stark SDHR406 107 см123 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SDHR406 123 см
Драбина 2-х стороння Stark SDHR406 (525260204) 93807 | 2 750 грн. |
Двухсторонняя алюминиевая стремянка Stark SDHR 406 6ступенек 525260204 | 2 750 грн. |
Стремянка алюминиевая Stark SDHR 406 (525260204) | 3 480 грн. |
Стремянка Stark SDHR406 (525260204) | 3 480 грн. |
Стрем'янка алюмiнiєва STARK SDHR 406 2x6 сходинок (525260204) | 3 480 грн. |
Модификації Stark SDHR406
Ціни на Stark SDHR406 |
---|---|---|---|---|
Stark SDHR405 107 см | від 2 282 грн. | 2 пропозиції | ||
Stark SDHR406 123 см | від 2 750 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →