Стрем'янка Stark SALT506 Pro 119 см (527160103)
Фото 4 |
Stark SALT506 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALT506 Pro 119 см
Усі ціни 7 →Лестница Stark SALT 506 PRO Gray (527160103) 527160103 | 2 668 грн. |
Драбина Stark SALT 506 PRO Gray (527160103) 527160103 | 2 790 грн. |
Stark Драбина Stark SALT 506 PRO Gray (527160103) 527160103 | 2 790 грн. |
Драбина алюмінієва STARK SALT 506 PRO (120317) | 2 790 грн. |
Сходи Stark SALT 506 PRO Gray (527160103) | 3 591 грн. |
Драбина алюмінієва STARK SALT 506 PRO (527160103) | 2 812 грн. |
Драбина Stark SALT 506 PRO Gray (527160103) | 4 078 грн. |
Модификації Stark SALT506 Pro
Ціни на Stark SALT506 Pro |
---|---|---|---|---|
Stark SALT404 Pro 75 см | від 1 958 грн. | 17 пропозицій | ||
Stark SALT505 Pro 97 см | від 2 336 грн. | 16 пропозицій | ||
Stark SALT506 Pro 119 см | від 2 668 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →