Сходи трансформер Stark SAT 4x3 354 см (525430101)
Stark SAT 4x3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SAT 4x3 354 см
Сходи-трансформери Stark SAT 4х3 (525430101) 93816 | 4 978 грн. |
Лестница-трансформер алюминиевая Stark (525430101) | 5 500 грн. |
Лестница Stark Sat 4х3 (525430101) | 5 501 грн. |
Драбина-трансформер Stark 4 х 3 3.52 м (525430101) | 5 500 грн. |
Модификації Stark SAT 4x3
Ціни на Stark SAT 4x3 |
---|---|---|---|---|
Stark SAT 4x3 354 см | від 4 978 грн. | 4 пропозиції | ||
Stark SAT 4x4 466 см | від 6 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Stark SAT 4x5 576 см | від 7 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →