Стрем'янка Stark SDHR403 65 см (525230201)
Stark SDHR403 65 см86 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SDHR403 65 см
Стремянка Stark SDHR403 PRO (525230201) | 1 850 грн. |
Стрем'янка алюмiнiєва STARK SDHR 403 2x3 сходинки (525230201) | 1 850 грн. |
Драбина Stark SDHR403 2 х 3 щаблі (525230201) | 1 850 грн. |
Драбина Stark SDHR403 PRO (525230201) | 1 865 грн. |
Модификації Stark SDHR403
Ціни на Stark SDHR403 |
---|---|---|---|---|
Stark SDHR403 65 см | від 1 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Stark SDHR404 86 см | від 1 814 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →