Стрем'янка Stark SALW506 124 см (525160103)
Stark SALW506 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALW506 124 см
Стремянка алюминиевая Stark SALW506 6 ступеней 525160103 | 2 490 грн. |
Стремянка алюминиевая Stark SALW506 (525160103) | 2 990 грн. |
Драбина Stark SALW506 6 щаблів (525160103) | 2 990 грн. |
Драбина Stark SALW506 (120022) | 2 990 грн. |
Модификації Stark SALW506
Ціни на Stark SALW506 |
---|---|---|---|---|
Stark SALW505 103 см | від 2 090 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark SALW506 124 см | від 2 490 грн. | 4 пропозиції | ||
Stark SALW507 145 см | від 2 699 грн. | 5 пропозицій | ||
Stark SALW508 166 см | від 3 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Stark SALW509 187 см | від 3 335 грн. | 2 пропозиції | ||
Stark SALW510 208 см | від 3 686 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →