Зварювальна маска-хамелеон Stark WM 2000 R (230100200)
Фото 3 |
Stark WM 2000 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark WM 2000 R
Усі ціни 9 →Маска сварочная Stark WM-2000R «Хамелеон» 230100200 | 729 грн. |
Маска сварщика хамелеон Stark WM-2000R (230100200) | 732 грн. |
Маска сварщика Stark WM-2000R (230100200) 230100200 | 702 грн. |
Маска зварювальника Stark WM-2000R (230100200) 230100200 | 732 грн. |
Маска зварювальника Stark WM-2000R (230100200) | 732 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →