Вантажна шина Starmaxx TR-130 600/70 R30 173D
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx TR-130 600/70 R30 173D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx TR-130 600/70 R30 173D
Вантажна шина STARMAXX TR-130 (с/г) 600/70R30 173D | 42 728 грн. |
STARMAXX Вантажна шина STARMAXX TR-130 (с/г) 600/70R30 173D | 42 930 грн. |
Шини Starmaxx TR-130 (индустриальная) 600/70 R30 173D | 41 180 грн. |