Вантажна шина Starmaxx GH110 315/80 R22.5 154M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GH110 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GH110 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 16 →Starmaxx GH110 (рульова вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 14 093 грн. |
Starmaxx GH110 (рулевая) (315/80R22.5 154M) | 12 648 грн. |
Starmaxx GH110 Ecoplanet (рулевая) 315/80 R22.5 154/150M 20PR | 12 400 грн. |
Starmaxx GH110 ECOPLANET 315/80 R22.5 154/150M | 12 730 грн. |
Грузовые шины Starmaxx GH110 (рулевая) 315/80 R22.5 154/150M 20PR 10025677 | 13 647 грн. |
ще 11 пропозицій