Вантажна шина Starmaxx GZ300 235/75 R17.5 132M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GZ300 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GZ300 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 19 →Starmaxx GZ300 (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 7 174 грн. |
Starmaxx GZ300 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M | 6 910 грн. |
Starmaxx GZ300 (рулевая) (235/75R17.5 132M) | 6 456 грн. |
Starmaxx GZ300 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 6 720 грн. |
Starmaxx GZ300 235/75 R17.5 132/130M | 6 575 грн. |
ще 14 пропозицій