Дриль-шурупокрут Start Pro SCD6-12/2
Відео 3Фото 15 |
Start Pro SCD6-12/2 без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start Pro SCD6-12/2
Усі ціни 9 →Шуруповерт Start Pro SCD6-12/2 (2 акум.) | 1 570 грн. |
Шуруповерт акум. start pro scd6-12/2 (2 акум.) | 1 608 грн. |
Шурупокрут Start Pro SCD6-12/2 | 1 731 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Start Pro SCD6-12/2 | 1 999 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Start Pro SCD6-12/2 | 2 011 грн. |
ще 4 пропозиції
Не дуже Ніщо Батарея через 3 місяці слабо тягне, коштує він 850 грн Николай Правий: користуюся Start Pro SCD6-12/2BX кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Start Pro SCD6-12/2
Ціни на Start Pro SCD6-12/2 |
---|---|---|---|---|
Start Pro SCD6-12/2BX | від 1 155 грн. | 6 пропозицій | ||
Start Pro SCD6-12/2 | від 1 569 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →