Дриль-шурупокрут Intertool WT-9360
Фото 15 |
Intertool WT-9360 |
|
Модель WT-9360 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool WT-9360
Усі ціни 8 →Дрель-шуруповерт аккумуляторный Intertool WT-9360 (без ЗУ и АКБ) | 1 831 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool WT-9360 | 1 789 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний з безщітковим двигуном 20 В, 60 Nm, 0-500/0 | 2 199 грн. |
Шурупокрут Intertool WT-9360 | 2 045 грн. |
Intertool Шуруповерт бесщеточный Intertool 20 В, 60 Nm, 0-500/0-2000 об/ми | 1 750 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →