Дриль-шурупокрут Intertool WT-0313
Фото 8 |
Intertool WT-0313 |
|
Продуктивна акумуляторний дриль-шупуповерт зі швидкозатискним патроном і LED-підсвічуванням. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії зразка 2019 року, який належить до сімейства напівпрофесійного ручного електроінструменту Intertool. Призначена для виконання помірних обсягів монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт. Чудово підійде на роль підмінного/запасного інструменту в професійній діяльності.
Буде корисна в домашній DIY-майстерні. Впорається зі складанням корпусних меблів. Дриль-шурупокрут Intertool WT-0313 відрізняється помірним вагою (1,6 кг), якісно оптимізованої ергономікою і зручних хватом рукояті, оснащеної гумовими накладками. Надійний колекторний електродвигун, що працює у зв'язці з двошвидкісним планетарним редуктором, що дозволяє інструменту на першій швидкості (0-400 об/хв) розвивати крутний момент до 25 Нм.
Цього цілком достатньо для швидкого закручування/відкручування шурупів, саморізів, гвинтів і конфірматів. На другій швидкості (до 1500 об/хв) легко впорається зі свердлінням невеликих отворів в сталях, сплавах кольорових металів, кераміці, дереві, полімерах та ін. Швидкозатискний патрон, який можна обслуговувати однією рукою, працює з оснащенням діаметром до 10 мм Спеціальна регульована муфта обмежує момент затягування в м'яких матеріалах. Комплектується акумулятором 18В/1,3 Ач і ЗП.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool WT-0313
Усі ціни 17 →Intertool Intertool WT-0313 129350 | 1 999 грн. |
Шуруповерт Intertool WT-0313 | 1 695 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний Intertool WT-0313 | 1 799 грн. |
Дрель-шуруповерт аккумуляторная Li-Ion 18В, 25Nm, 2 скорости: 0-400/0-1500 | 1 999 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool WT-0313 | 1 659 грн. |