Дриль-шурупокрут GTM DS18/50BL_BARE TOOL
Фото 8 |
GTM DS18/50BL_BARE TOOL акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель DS18/50BL_BARE TOOL поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DS18/50BL_BARE TOOL
Усі ціни 11 →Акумуляторний безщітковий шурупокрут GTM DS18/50BL без АКБ і ЗП у кейсі (D | 1 779 грн. |
Шуруповерт GTM DS18/50BL, 18В, 50Нм, 2шв (без АКБ та ЗП) (DS18/50BLBARE TO | 1 927 грн. |
Шуруповерт GTM DS18/50BL, 18В, 50Нм, 2шв (без АКБ и ЗУ) (DS18/50BLBARE TOO | 1 779 грн. |
Шуруповерт GTM DS18/50BL, 18В, 50Нм, 2шв (без АКБ та ЗП) (DS18/50BLBARE TO | 1 743 грн. |
GTM Шуруповерт GTM DS18/50BL, 18В, 50Нм, 2шв (без АКБ та ЗП) (DS18/50BLBAR | 1 743 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації GTM DS18/50BL_BARE TOOL
Ціни на GTM DS18/50BL_BARE TOOL |
---|---|---|---|---|
GTM DS18/50BL | від 4 278 грн. | 17 пропозицій | ||
GTM DS18/50BL_BARE TOOL | від 1 691 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →