Тример Start PRO SGT-5100
Відео 10Фото 20 |
Мотокоса торгової марки Start - це рішення середнього цінового сегмента, що представляє фірмову лінійку PRO. Модель можна ефективно використовувати на прибудинковій ділянці, у приватному саду або на дачі, але завдяки заявленим технічним характеристикам ця техніка здатна зацікавити і працівників комунальних служб. Так, серцем тримера виступає 2-тактний силовий агрегат потужністю 4.8 кінських сил (або 3500 Вт), чого, як правило, вистачає і для косовиці небажаної рослинності на великих ділянках.
Бензиновий тример Start PRO SGT-5100 важить солідні 9 кг, у зв'язку з чим тут передбачена практична велосипедна ручка для зручного утримання приладу, а також комплект поставки включений плечовий ремінь. На окрему згадку заслуговує розширений набір робочих насадок, так як у розпорядженні користувача не тільки напівавтоматична пластикова котушка з ліскою, а й лопатевий ніж з трьома зубами, а також пиляльний диск з переможними напайками. Останній дасть можливість розрізати не тільки будь-які стебла чагарників, а й тонкі гілки дерев. Професійні амбіції мотокоси підкріплює досить велика ширина захвату, яка для котушки становить 42 мм.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Купити Start PRO SGT-5100
Усі ціни 7 →Мотокоса Start Pro SGT-5100 (2 ножа, 1 котушка) | 2 990 грн. |
Тример бензиновий START PRO SGT-5100 (5666) | 3 599 грн. |
Тример бензиновий start pro sgt-5100 (комплект: 2 ножа, 1 котушка, ремінь- | 3 599 грн. |
Мотокоса Start Pro SGT-5100 (2 ножа, 1 котушка, ремень-рюкзак) | 3 699 грн. |
Мотокоса для трави START PRO SGT-5100 | 4 181 грн. |
Мотокоса Start Pro SGT-5100 3500 Вт | 4 006 грн. |
Мотокоса START PRO SGT-5100 | 3 599 грн. |
Модификації Start PRO SGT-5100
Ціни на Start PRO SGT-5100 |
---|---|---|---|---|
Start PRO SGT-5100 | від 2 990 грн. | 7 пропозицій | ||
Start PRO SGT-5200 | від 3 314 грн. | 7 пропозицій |