Моторне мастило Comma Two Wheel 2 Stroke Synthetic 1L 1 л (TSTFS1L)
Comma Two Wheel 2 Stroke Synthetic 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma Two Wheel 2 Stroke Synthetic 1L 1 л
Олива моторна синтетична COMMA TWO WHEEL 2 STROKE FULLY SYNTHETIC 1л (TSTF | 469 грн. |
Моторна олива 2-Т (Comma) TWO STROKE FULLY SYN 1л. TSTFS1L | 594 грн. |
Напівсинтетична моторна олива для мотоциклів 2-т Comma Two Wheel 2 Stroke | 444 грн. |
Синтетична моторна олива для мотоциклів 2-тактних Comma Two Wheel 2 Stroke | 626 грн. |