Електрогенератор Start Pro SPG-7700EA/ATS
Start Pro SPG-7700EA/ATS |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start Pro SPG-7700EA/ATS
Усі ціни 6 →Генератор бензиновий START PRO SPG-7700EA/ATS | 28 999 грн. |
Генератор бензиновий START PRO SPG-7700EA/ATS (5826) | 28 999 грн. |
Генератор бензиновий start pro spg-7700ea/ats | 24 838 грн. |
Генератор бензиновий Start Pro SPG-7700EA/ATS (5.5 кВт, з автоматикою) | 24 999 грн. |
Генератор бензиновий Start Pro SPG-7700EA/ATS 5000 Вт | 47 900 грн. |
Генератор бензиновий START PRO SPG-7700EA/ATS | 29 477 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →