Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro
Відео 46Фото 11 |
EcoFlow RIVER Pro USB type C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60 |
|
2 порти USB A, 1 порт USB A Fast Charge, 1 порт USB С. Автомобільний прикурювач, порт DC5521. Х-Stream порт для швидкої зарядки (660 Вт). NCM – літій-іонний акумулятор, ємність 720 Вт⋅год. Допускаються стрибки до 1200 Вт.
Велика зарядна станція з ємним комплектним акумулятором (720 Вт*год) та можливістю підключення зовнішньої батареї. Прилад розрахований на живлення споживачів сумарною потужністю до 600 Вт (але допускаються короткочасні стрибки навантаження до 1200 Вт). Для живлення підключеної побутової та комп'ютерної техніки зарядна станція EcoFlow RIVER Pro оснащена двома розетками (типу Schuko) та набором із чотирьох портів USB різних стандартів (серед них: USB-A, USB-A Fast Charge та USB-C). Підзарядка штатного акумулятора може здійснюватися від побутової мережі 230 В, сонячних батарей (у комплект не входять, але прилад має роз'єми для їх підключення), автомобільного прикурювача (порт DC5521) або роз'єм швидкої зарядки Х-Stream.
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EcoFlow RIVER Pro
Усі ціни 13 →Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU) | 19 999 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow River Pro 720 Вт·г (EFRIVER600PRO) унів | 20 708 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER Pro 720Wh 200000mAh 600W Black EF | 25 145 грн. |
Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (720 Вт·год) | 23 999 грн. |
EcoFlow EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU) EFRIVER600PRO-EU | 26 589 грн. |
ще 8 пропозицій
Ecoflow RiverPro - моя покупка року, якісна та потрібна для дому річ! Дуже хороша якість виробу, вистачає під моє завдання (ноутбук та роутер з оптичним терміналом) на 7 годин безперервної роботи, дуже швидко заряджається від розетки 220(~1година). Є ліхтарик, якщо виключають світло не треба шукати чим би собі підсвітити:) Можна підключити до сонячної панелі якщо вона є:) Недоліків не знайшов, але 2 покоління вже з покращенню батареєю, але без ліхтарика) Андрей Ковальчук: користуюся EcoFlow RIVER Pro кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →