Будівельний фен Start SHG-2100
Фото 3 |
Start SHG-2100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start SHG-2100
Усі ціни 7 →Фен промышленный Start Pro SHG-2100 | 1 050 грн. |
Фен промисловий START PRO SHG-2100 (3 насадки в комплекті) 4092 | 1 049 грн. |
Фен промисловий START PRO SHG-2100 | 1 049 грн. |
Будівельний фен Start Pro SHG-2100 | 1 049 грн. |
Фен промисловий Start Pro SHG-2100 | 1 150 грн. |
Промисловий фен Start Pro SHG-2100 | 1 152 грн. |
Фен будівельний START PRO SHG-2100 | 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →