Будівельний фен Zenit ZF-E 2000 K (841800)
Фото 3 |
Zenit ZF-E 2000 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenit ZF-E 2000 K
Усі ціни 8 →Строительный фен Зенит ЗФ-E 2000 К (841800) 841800 | 1 051 грн. |
Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 К (841800) 841800 | 1 075 грн. |
Зеніт Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 К (841800) 841800 | 1 075 грн. |
Фен технічний Зеніт ЗФ-E 2000 К (841800) 841800 | 1 075 грн. |
Зенит Строительный фен Зенит ЗФ-E 2000 К (841800) | 1 224 грн. |
ще 3 пропозиції
Особливості комплектації:
- Модель ZF-E 2000 — без кейса
- Модель ZF-E 2000 K — кейс і насадки в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →