SteelSeries Arctis 7P Plus Wireless
Відео 14Фото 30 |
SteelSeries Arctis 7P Plus Wireless |
|
Стильні, потужні і максимально зручні бездротові накладні навушники, головним чином створені для спільного використання з консоллю PlayStation 5, але також сумісні з іншими консолями, ПК, ноутбуками, смартфонами та ін. Навушники SteelSeries Arctis 7p Plus Wireless — це бездротова повнорозмірна модель типу Over-Ear, амбушюри якої повністю охоплюють вуха користувача, забезпечуючи максимальну шумоізоляцію і занурення.
Виріб має зручне регульоване наголов'я і привабливий дизайн. Для якісного і деталізованого відтворення звуків і музики виріб оснащений 40-мм динамічними драйверами з коефіцієнтом гармонійних спотворень на рівні 3%. Також передбачений сертифікований Discord мікрофон Clearcast на висувній дужці для кришталево чистої передачі голосу в групових чатах. Виробником передбачено кілька варіантів підключення до джерела сигналу: по радіоканалу (з радіусом дії до 12 м), класичний роз'єм mini-Jack (3.5 мм), а також інтерфейси USB A і USB-C. При цьому час автономної роботи в бездротовому режимі становить 30 год, а всього за 15 хв навушники здатні накопичити достатній заряд для бездротової роботи протягом 3 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Arctis 7P Plus Wireless
SteelSeries Arctis 7P+ White for PS5 (61471) 61471 | 8 999 грн. |
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis 7P + for PS5 White (61471) Arcti | 7 804 грн. |
Игровая гарнитура SteelSeries Arctis 7P+ for PS5 White (61471) | 7 599 грн. |
Навушники SteelSeries Arctis 7P+ for PS5 White (SS61471) | 7 500 грн. |
Навушники накладні SteelSeries Arctis 7P+ (SS61471) for PS5 White USB-C з | 8 239 грн. |
Брав разом з PS5, але часто використовую і для прослуховування музики з iPhone Якість звуку та виготовлення, широка звукова сцена, зручно сидіти на голові, варіативність підключення (дріт, донгл, BT), довго працюють від АКБ Маркій білий корпус Ruslan ShiZ: користуюся SteelSeries Arctis 7P Plus Wireless більше року |