Мангал / барбекю Stenson MH-0158
Stenson MH-0158 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson MH-0158
Мангал міні та 6 шампурів Stenson MH-0158 50х60х0,15 см | 497 грн. |
Барбекю-набір Stenson MH-0158 Мангал із шампурами 50-60 см (ott24209509510 | 508 грн. |
Барбекю-набір Stenson MH-0158 міні-мангал і 6 шампурів | 560 грн. |
Барбекю-набір міні мангал з шампурами Stenson MH-0158 з чохлом для зберіга | 499 грн. |
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Stenson MH-0158:
- Довжина шампура — 600 мм