Каструля Stenson MH-2720
Stenson MH-2720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson MH-2720
Каструля з кришкою інд.дно "Belly" Stenson MH-2720 2.6л 20*11см | 790 грн. |
Кастрюля з кришкою інд.дно "Belly" 2.6л 20*11см Stenson (MH-2720) | 504 грн. |
Кастрюля Stenson Belly 2,6 л (MH-2720) | 622 грн. |
Кастрюля з кришкою "Belly" 2.6л 20*11см MH-2720 | 530 грн. |
Каструля з кришкою інд.дно "Belly" Stenson MH-2720 2.6л 20*11см | 718 грн. |
Модификації Stenson MH-2720
Ціни на Stenson MH-2720 |
---|---|---|---|---|
Stenson MH-2719 | від 416 грн. | 6 пропозицій | ||
Stenson MH-2720 | від 504 грн. | 5 пропозицій | ||
Stenson MH-2721 | від 508 грн. | 4 пропозиції | ||
Stenson MH-2722 | від 585 грн. | 3 пропозиції | ||
Stenson MH-2723 | від 661 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →