Каструля Ardesto Gemini Gourmet AR1926BC
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet AR1926BC |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet AR1926BC
Усі ціни 24 →Каструля Ardesto Gemini Gourmet 2.6 л (AR1926BC) | 594 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini Gourmet 2.6 л (AR1926BC) | 594 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, 2.6 л (AR1926BC) | 405 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini Gourmet, стеклянная крышка, 2.6 л, нержавеющая ста | 625 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet AR1926BC
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet AR1926BC |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet AR1918BC | від 394 грн. | 23 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1926BC | від 401 грн. | 24 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1939BC | від 454 грн. | 11 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1952BC | від 534 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →