Каструля OMS Kinox-20-2.8
Фото 6 |
OMS Kinox-20-2.8 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації OMS Kinox-20-2.8
Ціни на OMS Kinox-20-2.8 |
---|---|---|---|---|
OMS Kinox-16-1.8 | від 608 грн. | 2 пропозиції | ||
OMS Kinox-18-2.3 | від 631 грн. | 6 пропозицій | ||
OMS Kinox-20-2.8 | від 798 грн. | 2 пропозиції | ||
OMS Kinox-22-4.0 | від 901 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-24-6.1 | від 1 084 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-26-8 | від 1 167 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-28-9.8 | від 1 422 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-30-12.6 | від 1 585 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-32-15.4 | від 1 947 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-34-16.5 | від 1 977 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-36-20 | від 2 457 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS Kinox-40-23 | від 2 631 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →